VIDEO

kategory_youtube_obr

 • Stránka Airbag RESET spoločnosti Maxidot sa zaoberá úpravou pamäte eeprom riadiacich jednotiek airbag, ktorá spočíva v mazaní záznamu o nehode vozidla, nazývané crash data. Stránka ďalej poskytuje službu úpravy výpisu pamäte eeprom, ktorú nám zákazník zašle mailom a tiež poskytuje informácie o tom, ako si túto pamäť môže zákazník upraviť sám a tým uviesť jednotku airbagov späť do prevázky.

  Ak potrebujete pomôcť s jednotkou, ktorú ste nenašli v našom zoznameneváhajte a pošlite nám dump s jej popisom na našu e-mailovú adresu
  info@maxi-dot.sk

  Pokusime sa Vam bezplatne pomoct s jednotkou ktora sa nenachadza v zozname na nasom webe.

  Milí zákazníci,
  chceme Vás informovať o zmene cien na našej stránke, ktoré sme bolo nútení zdvihnúť na základe sťažností a žiadostí iných firiem, že nie sú kokurencie schopné. Keďže našim zámerom nie je zničiť ani poškodiť trh, ceny sme prispôsobili. Postupne na našej stránke budete môcť nachádzať aj nové zaujímavé služby. Veríme, že chápete naše dôvody pre zmenu cien a zostanete nám aj naďalej verní.

  S pozdravom
  tím spoločnosti Maxidot

  Objednávky vybavujeme pomocou automatickeho scriptu. Vasa objednavka by mala byt dorucena do 5 minut od obdrzania platby za objednavku.

  Prosim kontaktujte nas v pripade problemu tykajuceho sa prekladu webu alebo jeho sluzieb.