1
 • Stránka Airbag RESET spoločnosti Maxidot sa zaoberá úpravou pamäte eeprom riadiacich jednotiek airbag, ktorá spočíva v mazaní záznamu o nehode vozidla, nazývané crash data. Stránka ďalej poskytuje službu úpravy výpisu pamäte eeprom, ktorú nám zákazník zašle mailom a tiež poskytuje informácie o tom, ako si túto pamäť môže zákazník upraviť sám a tým uviesť jednotku airbagov späť do prevázky.

  Ak potrebujete pomôcť s jednotkou, ktorú ste nenašli v našom zoznameneváhajte a pošlite nám dump s jej popisom na našu e-mailovú adresu info@maxi-dot.sk

  My Vám skúsime pomôcť a vzhľadom na to, že sa jednotka nenachádza na našej stráke, táto služba bude zdarma.

  Milí zákazníci,

  chceme Vás informovať o zmene cien na našej stránke, ktoré sme bolo nútení zdvihnúť na základe sťažností a žiadostí iných firiem, že nie sú kokurencie schopné. Keďže našim zámerom nie je zničiť ani poškodiť trh, ceny sme prispôsobili. Postupne na našej stránke budete môcť nachádzať aj nové zaujímavé služby. Veríme, že chápete naše dôvody pre zmenu cien a zostanete nám aj naďalej verní.

  S pozdravom

  tím spoločnosti Maxidot


  Objednávky vybavujeme v pracovné dni do 24 hodín od prijatia platby a objednávky, ktoré prídu v sobotu do 11:00 budú spracované v daný deň. Objednávky, ktoré prídu v sobotu po jedenástej a v nedeľu budú vybavené najbližší pracovný deň.